Гарантія

            Гарантійний строк – це термін, протягом якого виробник (продавець) приймає на себе зобов'язання по здійсненню безоплатного ремонту або заміні відповідної продукції у зв'язку з введенням її в експлуатацію.
 

 

Гарантійні строки експлуатації у відповідності зі ст.7 «Закону України про захист прав споживачів»:

Для повсякденного, домашнього та модельного взуття (в тому числі кеди)

30 днів

Для взуття для активного відпочинку (кросівки)

60 днів

Для дитячого взуття

30 днів

Для сумок жіночих, чоловічих, дорожніх, спортивних

50 днів

Для сумок господарських, пляжних, учнівських, виробів дрібної шкіргалантереї

30 днів

Для валіз, ділових портфелів, папок

70 днів

Для рукавичок шкіряних

40 днів

Для жіночих та чоловічих пасків

30 днів

 

·         Продавець гарантує відповідність взуття та шкіргалантерейних виробів вимогам дійсних стандартів при дотриманні покупцем умов експлуатації.

·         Гарантія не розповсюджується на дефекти взуття, що виникли внаслідок недотримання правил по догляду та експлуатації, або внаслідок механічних пошкоджень, в тому числі на набійки, устілки, деталі фурнітури (шнурки, блискавки, блочки, пряжки, прикраси і т.д.).

·         Виробник гарантує водонепроникність тільки для гумового взуття та взуття з використанням водонепроникних мембран

·         Гарантійний строк експлуатації взуття вираховується з дня продажу, а для взуття, яке придбали заздалегідь – з початку відповідного сезону

·         Після закінчення гарантійного строку звернення з питань недоліків, які виникли в процесі експлуатації, не розглядаються

 

            Сезонність взуття, відповідно по постанови КМУ №172 від 19.03.1994:

-          зимовий асортимент – з 15 листопада по 15 березня;

-          літній асортимент – з 15 травня по 15 вересня;

-          весняно-осінній асортимент – з 15 березня по 15 травня та з 15 вересня по 15 листопада.

 

            Для того, щоб взуття доставляло Вам задоволення кожен день і служило тривалий час, дотримуйтеся простих ПРАВИЛ ЕКСПЛУАТАЦІЇ:

        - Необхідно правильно підбирати взуття за розміром і повнотою – почуття комфорту при примiрцi є дуже важливим! Нога у взутті не повинна бути стиснутою, взуття має бути зручним.

        - При покупці і експлуатації взуття враховуйте його сезонність і призначення.

        - Під час вибору взуття необхідно приділити увагу правильному вибору необхідного вам розміру, тому що у разі невідповідності розмірів взуття та вашої ноги можуть виникнути проблеми - деформація взуття, розриви швів, поява тріщин та заломів.

        - Якщо взуття намокло, висушіть його в умовах кімнатної температури. Категорично забороняється сушити взуття на батареї, за допомогою нагрівальних приладів, у мікрохвильових печах.

        - Прання будь якого виду взуття – забороняється.

 

        - Пам'ятайте, що:

а) шкіряне та текстильне взуття не призначене для використання в дощову погоду, так як воно не є непромокальним ;

б) повсякденне взуття призначене для використання на вулиці та в приміщеннях з урахуванням особистих вподобань та вікових особливостей;

в) літнє взуття по конструкції та вживаним матеріалам призначене для використання тільки в літній період;

г) зимове взуття по конструкції та вживаним матеріалам призначене для використання тільки в зимовий період;

д) демісезонне взуття призначене для використання у весняно-осінній період, так як конструкція взуття та матеріали для його виготовлення використовувалися з урахуванням погодних умов у весняно-осінній період.

 

        ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА ВЗУТТЯМ:

        - Знімати взуття не наступаючи на задник; при взуванні користуватись спеціальною лопаткою для того, щоб попередити розрив швів та деформацію взуття;

        - Щоденно чистити взуття від пилу та бруду мякою вологою тканиною або щіткою, а потім витирати сухою тканиною; забороняється мити взуття у воді;

        - Не вдягайте одну й ту ж саму пару взуття кілька днів підряд, дайте взуттю можливість висохнути природнім шляхом;

        - Сушити взуття тільки природним шляхом подалі від прямих сонячних променів, опалювальних та обігрівальним приладів, використовуючи спеціальні пристосування для збереження форми взуття або набивши взуття зсередини м’яким сухим папером;

        - На сухе чисте взуття потрібно періодично наносити спеціальні засоби та креми для догляду за шкіряним взуттям, та через 5-10 хвилин після нанесення крему розполірувати поверхню шкіри взуття м’якою тканиною;

        - Перед тривалим зберіганням взуття необхідно почистити, висушити та упакувати у коробку або мішечок з тканини.

 

        Шкіряне взуття:

        Після використання вичистіть взуття від бруду та пилу гумовою щіткою. Для освіження кольору, надання блиску та захисту від дії зовнішнього середовища намастіть верх взуття тонким шаром спеціального кольорового або безбарвного крему. Через 5-10 хвилин розполіруйте його  волосяною щіткою або вовняною тканиною. Якщо лицьовий шар шкіри пошкоджений, то нанесіть на пошкоджене місце тонкий шар фарби відповідного тону. Після того, як фарба висохне, вичистіть взуття сухою щіткою. Шкіряне взуття не є герметичним, і тому при експлуатації          в дощову погоду може протікати.

 

        Взуття з верхом із замшу, нубуку та велюру:

        Велюр, нубук та замшу чистять тільки в сухому стані. Для видалення пилу та бруду використовують спеціальну гумку, після використання якої поверхня ворсистої шкіри знову стає шорсткою. Для очищення та розчісування використовують крепові щітки, а для залиснілої замші        можна використати щітку з металевим ворсом. Для щоденного догляду та освіження кольору рекомендується використовувати спеціальний спрей, який захищає замш, велюр та нубук від вологи, відштовхує бруд, а також попереджає утворення водяних та соляних розводів. Для   видалення жирних плям користуйтесь спеціальним хімічним засобом. Взуття з верхом із замшу, нубуку та велюру не є герметичним, і тому при експлуатації в дощову погоду може протікати.

 

        Взуття з лакової шкіри:

        Після використання взуття вичистіть забруднену поверхню вологою тканиною, далі витріть її сухою. Іншою тканиною, змоченою у лляному маслі, протріть лаковані частини і відразу після цього натріть до блиску тканиною з фланелі.

           Лакове взуття на сонці або під яскравим світлом ламп денного освітлення вигорає, лакове покриття змінює свій первісний колір, втрачає товарний вигляд. Лакове взуття не призначене для використання в морозну погоду – можуть зявитись тріщини. Таке взуття потребує ос    обливої уваги, оскільки не переносить температури нижче нуля. Взуття з лакової шкіри не є герметичним, і тому при експлуатації в дощову погоду може протікати.


        Взуття з жированої шкіри:

        Жирована шкіра використовується для виготовлення зимового взуття на хутровій підкладці і потребує більш ретельного догляду: обов’язкового використання для обробки шкіри спреїв, кремів, водовідштовхувальних засобів. Довготривале використання взуття з жированої шкіри          можливе при температурі не нижче – 10 градусів. Шкіряне взуття не є герметичним, і тому при експлуатації в дощову погоду може протікати.

 

        ПОСИЛАННЯ НА ЗАКОНОДАВЧУ ТА НОРМАТИВНУ БАЗУ:

 

        Закон України «Про захист прав споживачів»;

        Постанова КМУ №172 від 19.03.1994г.;

        Правила роздрібної торгівлі непродовольчими товарами;

        Рекомендації для визначення характеру дефектів взуття та умов його експлуатації;

        ДСТУ ГОСТ 26167:2009 “Взуття повсякденне. Загальні технічні умови”;

        ДСТУ ГОСТ 19116:2007 “Взуття модельне. Загальні технічні умови”;

        ДСТ Украины 2063-92 “Обувь для активного отдыха. Технические условия”;

        ДСТУ ГОСТ 26165:2009 “Взуття дитяче. Загальні технічні умови”;

        ДСТУ ГОСТ 1135:2007 “Взуття домашнє і дорожнє. Загальні технічні умови ”;

        ДСТУ ГОСТ 28631:2006 “Сумки, валізи, портфелі, ранці, папки, вироби дрібної шкіргалантереї. Загальні технічні умови”;

        ГОСТ 28754-90 “Ремни поясные и для часов. Общие технические условия”;

        ДСТУ 2157-93 “Взуття. Терміни та визначення”;

        ДСТУ 2158-93 “Взуття. Дефекти. Терміни та визначення”;

        ГОСТ 28371-89 “Обувь. Определение сортности”;

        ГОСТ 11373 “Обувь. Размеры”.